444 7 633   info@estetikmed.com
Bizi Arayın: 444 7 633

Lazer epilasyon için en ideal zaman

İstenmeyen tüylerimizden şikâyet ettiğimiz bilhassa yaz çağında giydiğimiz kıyafetleri gönül rahatlığıyla giyip, hareket edebilmek amaçlı, lazer epilasyona kış mevsiminde başlamak gerekmektedir. Aksi halde geç kalmış olabilmektedir ve leke sorunları yaşayabilirsiniz.

Genellikle havaların ısınmasıyla beraber hem zayıflama programlarına aynı zamanda lazer epilasyon sistemine rağbetin arttığı,, lazer epilasyona başlamak için en uygun vaktin sonbahar-kış dönemi olduğunu gözlemlendi.  kış mevsiminde güneşin yakıcı etkisi kalmadığından, bu mevsimde yapılmış olan lazer epilasyonun leke riski taşımadığını, İlk seanstan sonra 1 ile 1,5 ay içinde uzayan tüyler, yaza kadar 3-4 seans lazer epilasyon uygulaması görülür. Böylelikle yazın en konforlu biçimde geçirme avantajı yakalanmış olur.

Nano Teknolojik Lazerle Hızlı Ve Kalıcı Netice Almak Mümkün

Lazer Epilasyonun kabul görmeyen tüylerden kurtulmada en hızlı ve en sağlıklı yöntem olduğunu, İleri teknoloji lazer epilasyon sistemlerinde kullanılan lazer ışınlarıyla kişi kabul görmeyen tüylerinden, en az acıyla kolayca kurtula bilmekte. kullanılan 755 nanometre dalga boylu Alexandrite model lazerle yapılmış olan uygulama ile bayanlarda; yüz , kol, koltuk altı, bikini bölgesi, göbek ve bacaklar tercih edilirken, erkeklerde sırt, omuz, elmacık kemiği üstü, ense ve boyun bölgesinde kullanım tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın