444 7 633   info@estetikmed.com
Bizi Arayın: 444 7 633

Bölgesel Zayıflama

Hemen Bilgi Al Doktora Danış

Bölgesel zayıflama son yıllarda bay ve bayanların eşsiz görüntülerine kavuşması için, güzellik salonlarını aşındırdıkları bir zayıflama tekniğidir.  Günümüzde kadın ve erkek ayrımı yapılmaksızın tüm insanlar dış görünüşlerine önem gösteriyorlar.  Zayıf ve formda görünmek, herkes için vazgeçilmezdir.

İnsanlar gelişen teknoloji ile birlikte, ince görünmek için birçok yöntemlere başvurmaya başladılar.  Kilo vermek isteyen bireyler egzersiz, diyet, bitkisel yollar gibi farklı yöntemler deniyorlar ancak bazı bölgelerini istedikleri ölçüye veya görünüme kavuşturamamaktalar.  Bu seviyede devreye bölgesel incelme girmektedir.

Bölgesel incelme yöntemleri karın, sırt, göğüs, kol ve bacaklardaki yağları parçalar ve vücudumuzdan atılmasını kolaylaştırır. Gösterdiğiniz çabalara rağmen kurtulamadığınız fazlalıklardan kurtulur ve bölgesel olarak incelirsiniz.

Bölgesel zayıflama yöntemleri son zamanlarında alternatifleri çoğalmaya başladı.  Lipokavitasyonla bölgesel incelme, ses dalgalarıyla bölgesel incelme, mezoterapiyle bölgesel zayıflama bu yöntemlerin başlıcalarıdır.  Her yolu denemenize rağmen belli bölgelerinizde yağ yakımı gerçekleşmiyor, o bölgede incelme sağlayamıyorsanız bölgesel inceleme yöntemlerinden birini tavsiye edebiliriz.  Belirli seanslar uygulanarak gerçekleştirilen bölgesel incelme uygulamaları sayesinde siz de fazla yağlarınızdan kurtularak düşlerinizdeki görünüme kavuşabilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Fiyatları, Öncesi ve Sonrası gibi soruları doktorlarımıza veya bilgi al butonuna tıklayarak cevap bulabilirsiniz.